Květen 2017

Bláboly

24. května 2017 v 11:38 | Zuzmule
Poslední dobou mě čím dál tím víc děsí, jak ten čas utíká. Asi před rokem mi skončila jedna velká životní etapa, ve které jsem žila osm let v kuse, a pořád si na to nemůžu zvyknout. Střední byla prostě hrozně dlouhá doba, během které jsem neznala nic jiného, než chodby našeho gymplu, písemky z matiky, rodinné dovolené v chorvatsku a na chatě a spoustu mých nesourodých zájmů.

Teď končím druhý semestr na vysoké a pořád si připadám jako ve snu, jelikož se celý svět kompletně přetočil. Nebyla jsem na jarních prázdninách! V pondělí už nechodím na housle a v úterý nemám soubor. Nepíšu každý týden testy ze všeho možného, ale zato musím pořád psát různé nesmyslné práce o rozsahu tří až pěti normostran.

Od té doby, co flákám blog, navíc zapomínám, co jsem dělala. Nemám místo, kde bych si připomněla, co bylo náplní minulého měsíce. Prostě tak nějak tápu.

Problém je v tom, že bych většinou stejně neměla co napsat, pokud si nechci vést deníček prokrastinace. Vlastě i tenhle článek je úplně na prdlačky a už ani nevím, co tu píšu. Chtěla bych trochu předělat design a sem tam něco napsat, jenomže jak s tím člověk jednou přestane, hrozně špatně se znovu začíná.

Tak jenom abyste věděli, že na blog pořád myslím a ještě jsem nad ním nězlomila hůl.
Mějte se :)